Spaní ve škole

Hurrrráááááá, konečně jsme se opět dočkali. Spaní ve škole v předvánočním čase je prostě kouzelné. A letos bylo ještě kouzelnější, protože jsme si dárečky mezi sebou rozdali s předstihem už při spaní ve škole. Vylosovali jsme si spolužáka, kterému jsme měli koupit nebo vyrobit dárek do 50,-Kč. A hlavně jsme na to nesměli zapomenout. A to se nám podařilo a radost byla veliká. Radost jsme také měli z překvapení od maminky Vojty, která nám k večeři přivezla pizzu - 4 druhy:-)Moc děkujeme. A po dobré večeři jsme se šli projít vánoční Náměští a zvládli jsme i stezku odvahy- VŠICHNI. Také jsme stihli vyrobit krásné pozvánky na besídku, nacvičovali jsme na besídku a na počítačích vyplňovali dotazník KLIMA TŘÍDY. Večer jsme si zazpívali naši třídní ukolébavku, podívali se na vánoční kreslenou pohádku a spinkali:-) Škoda těch vrzajících dveří:-) I tak se už těšíme na příští rok a děkujeme všem za dobroty- sirup, ovoce, marmelády...... Krásné Vánoce:-)

Spaní ve škole